Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti sot

Shkup, 22 janar – Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha dielli. Në pjesën veri-perëndimore të vendit moti do të jetë me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në vendet më të larta reshjet do të jenë të dëborës. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -2 deri në 4 gradë, ndërsa ajo maksimale do të sillet prej 7 deri në 13 gradë.

Në Shkup moti do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha dielli. Temperatura minimale do të ulet në 0 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri në 9 gradë Celsiusë. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

Nesër pa rrymë disa nga konsumatorët nga Qendra dhe Buteli

D V

Zjarr i madh nga pasditja po tërbon në Rankovc, ka edhe shtëpi të djegura

D V

Minsitri Filipçe: Pjesa më e madhe e të infektuarve, janë të ardhurit nga jashtë vendi

D V

Koçani është duke u djegur, banorët në panikë

D V

Zaev: Sot jemi shtet i pavarur dhe gjithçka varet nga ne

D V

Maqedonia e Veriut me pesë zjarre aktive serioze dhe disa të vogla

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...