Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 1 janar – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare, posaçërisht në pjesët perëndimore të vendit.

Temperatura gjatë mëngjesit do të jetë nga -2 deri në tre gradë celsius, ndërsa temperatura ditore do të jetë në intervalin prej nëntë deri 15 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe vranësira ku temperatura ditore do të arrijë deri në 11 gradë celsius.

Moti stabil dhe i thatë do të vazhdojë edhe gjatë ditës së shtunë. Gjatë pasdites do të rritet vranësira dhe gjatë natës, të dielën do të ketë kushte për reshje të shiut.

Postime të ngjashme

ANKETA/VMRO prinë para LSDM, dallimi mes BDI dhe ASH vetëm 1 përqind

T E

Maqedonia e Veriut më e korruptuar në Ballkan dhe jo vetëm

T E

Gostivari mobilizohet për të ndihmuar Noarin 3 vjeçar

T E

Talat Xhaferi uron 7 Marsin

R Zh

Digjen katër objekte në Tetovë, lëndohet zjarrfikësi

R Zh

Nikollovski apel VMRO-DPMNE-së: Ejani bashkë të luftojmë kundër korrupsionit

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...