Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 29 shtator, zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe reshje të shiut, si dhe periudha me diell. Gjitashtu do të fryjë erë e përforcuar nga drejtimi veriperëndimor.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 18 deri 25 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me vranësira dhe kushte për reshje të shiut. Temperaturat do të arrijnë deri në 23 gradë celcius.

Postime të ngjashme

Lajçak: Shkupi ka përmbushur detyrimet, është radha e Brukselit

R Zh

Agjenda kryeministrit Zaev: Takime pune në Bruksel, Madrid dhe Athinë

R Zh

Arifi: Fillon rekonstruimi i rrugës lokale Tetovë-Bërvenicë

R Zh

Editorial: Sfidat kryesore të Qeverisë së Maqedonisë së Veriut gjatë vitit 2021

R Zh

Ndërtimi i bulevardit “Bosnjë e Hercegovina” hyn në fazën përfumdimtare

R Zh

Gashi: Integrimi i përnjëhershëm dhe i plotë i Ballkanit Perëndimor në BE mund ta qetësojë rajonin tonë të trazuar

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...