Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 5 janar – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare.

Do të fryjë erë në drejtim jugperëndimor, posaçërisht në pjesën perëndimore të vendit.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga -2 deri katër gradë celsius, ndërsa temperatura ditore nga gjashtë deri 13 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë i njëjtë, me diell dhe me vranësira mesatare

Postime të ngjashme

Lençe Ristovska e kënaqur me 12 vitet burg për Mijallkovin

D J

Filipçe: Kriza me Kovid-19 e tregoi rëndësinë e terapisë inovative për pacientët me sëmundje të rralla

D J

“Eko Guerilla” në letrën drejtuar kryeministrit kërkon përgjigje në lidhje me dëmet e ujit të pijshëm për shkak të ndërtimit të hidrocentraleve

D J

Shilegov: Kemi rezultate dukshëm më të mira me cilësinë e ajrit

D J

Carovska: Punojmë në zgjodhje të re ligjore për konfirmim më bashkëkohor të materialeve në arsim

D J

Fillon protesta për “Monstrën”, kërkohet liri dhe drejtësi

D J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...