Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 20 janar – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell, por i ftohtë. Gjatë ditës do të ketë diell dhe lagështi. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi jugperëndimor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -13 deri -4, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej -1 deri 8 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm.

Do të ketë diell dhe kushte për reshje të shiut dhe borës në vendet më të larta malore.

Postime të ngjashme

INTERVISTË, TEUTA ARIFI: Të punojmë gjithë së bashku për mbrojtjen e mjedisit

Bexhet Musliu

ASH reagon ashpër ndaj sjelljes së policisë gjatë protestave

T E

Zv. Drejtor Selami me informatë të rëndësishme për obliguesit e tatimit vjetor

Bexhet Musliu

Shkupi dhe Tirana do të shkëmbejnë të dhënat në mënyrë të automatizuar

T E

Zaev e dorëzoi kandidaturën e tij për kryetar të LSDM-së

T E

Një vit nga Covid 19 në vend, prej 1 deri në 101 mijë të infektuar

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...