Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 27 dhjetor, Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira dhe periudha me diell.

Në mëngjes në pjesën lindore do të ketë kushte për reshje të shiut, ndërsa në vendet malore në pjesën veriperëndimore do të ketë reshje të borës.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 1 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 4 deri 16 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe vranësira. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar juglinrore.

Postime të ngjashme

Gashi dhe Sela reagojnë pas bllokimit të propozim ligjit për shtetësi nga VMRO-DPMNE-ja

Z H

LSDM-ja do të mbështet një njësi zgjedhore për zgjedhjet e ardhshme parlamentare

Z H

SHGM i ndau çmimet vjetore në gazetari

Z H

Si do të regjistrohen personat e infektuar me Covid dhe ato në izolim shtëpiak?

Z H

Haziri: Në Maqedoni ka komuna rurale që nuk kanë as ueb-faqe funksionale

R Zh

OSBE dhe Këshilli për Etikë në Media i promovuan Udhëzimet e para për raportim etik të mediave onlajn në Maqedoninë e Veriut

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...