Agjencia Zhurnal.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 15 mars – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje të shiut. Në pjesët malore të vendit pritet të ketë reshje të borës.

Temperaturat e mëngjesit do të arrijnë deri më 5 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të arrijnë deri më 7 gradë celsius.

Nga dita e hënë pritet që moti të jetë i qëndrueshëm me rritje të temperaturave

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...