Agjencia Zhurnal.mk

Parashikimi i motit për sot

Shkup, 19 janar – Zhurnal.mk – Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme, në viset më të larta dhe në zonat malore në pjesët perëndimore me reshje të përkohshme të dëborës. Do të fryjë erë e lehtë, nga fundi i ditës përgjatë Vardarit dhe erë e lehtë mesatare veriore.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus dy deri në minus gjashtë gradë, ndërsa e ditës prej një deri në shtatë gradë.

Në Shkup moti do të jetë me vranësira të ndryshueshme. Do të fryjë erë mesatare veriore.

Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri dy gradë, ndërsa e ditës deri katër gradë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...