Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Parashikimi i motit për sot

Shkup, 12 shtator, zhurnal.mk – Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë mesatare në drejtim verior.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej nëntë deri 18 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale prej 28 deri 35 gradë celsius.

Në Shkup moti pritet të jetë i njëjtë, me diell dhe me erë në drejtim verior ku temperatura maksimale do të arrijë deri 32 gradë celsius.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Regjistrimi në Diasporë dukshëm më i ulët se sa ai para vendimit për shtyrje, kush i dëshpëroi!

R Zh

Mungesa e vaksinave ndërpret edhe fushatën e ndërgjegjësimit për vaksinim

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Sot 46 viktima dhe 687 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

R Zh

Qeveria demanton Milloshoskin: Zaevi dhe Spasovski nuk u kanë dhënë pasaporta pjesëtarëve të ISIS-it

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...