Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Ushqimet që forcojnë imunitetin

Në vend që të merrni suplementë, mjekët sugjerojnë të shtoni dozat e ushqyesve dhe vitaminave nëse dëshironi të qëndroni të shëndetshëm. Konsumimi i frutave dhe perimeve është gjithnjë një ide e mirë.

 • Boronica
 • Kërpudhat
 • Kokrrat e Acait
 • Midhjet
 • Shalqiri
 • Lakra
 • Bajamet
 • Qitrot
 • Farat e grurit
 • Kosi pa yndyrë
 • Hudhra
 • Spinaqi
 • Çaji
 • Patatet e ëmbla
 • Brokoli
 • Luleshtrydhe
 • Kivi

Postime të ngjashme

Në Louvre kthehet parzmorja që ishte vjedhur gati 40 vjet më parë

S.B.

Motrat binjake japoneze bëhen multi-milionere falë video-lojërave për gratë

S.B.

Familja u gjet duke bërë kamping buzë një shkëmbi të rrezikshëm

S.B.

Vajza nuhati këmbët e babit dhe reagimi i saj e bëri shumë persona të qeshnin

S.B.

Elon Musk tregon se çfarë mendon lidhur me armët bërthamore

S.B.

Si është të jetosh në Cameron Airpark të Kalifornisë, e krijuar për pilotët – shtëpitë e të cilëve kanë hangarë si garazhe

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...