Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot

Shkup, 4 shkurt – Gjatë ditës në vendin tonë do të mbaj mot me diell dhe vranësira të vogla. Paradite në disa lugina do të ketë paraqitje të mjegullës. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 12 deri në 20 gradë.

Në Shkup do të mbaj mot me diell dhe vranësira të vogla. Gjatë orëve të paradites vende vende me paraqitje të mjegullës së dobët. Temperatura maksimale do të arrij deri në 15 gradë. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

Zjarret në Koçan janë lokalizuar, helikopterët në teren në Kostin Doll dhe Novosellani

Z H

Ndalohet tërësisht lëvizja në zonat malore

Z H

Shkupi dhe Tetova me më tepër raste aktive, Filipçe thotë se virusi u përhap nga mërgimtarët

Z H

Zaev: Solidariteti funksionon, do të kompensohen dëmet që u shkaktuan nga zjarri

Z H

Moti sot i ngrohtë me temperatura deri 42 gradë

Z H

Angellov paralajmëron gjendje krize në një pjesë të shtetit nëse ka nevojë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...