Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti sot

Shkup, 25 shkurt – Në mbarë vendin sot do të mbaj mot me diell dhe vranësira të vogla. Do të fryj erë nga drejtimi verior. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 14 deri në 20 gradë Celsiusë.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, temperatura maksimale do të arrij deri në 19 gradë Celsiusë. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

A po fundoset, BDI-ja me ekzekutivin aktual në krye me Artan Grubin ?

R Zh

Liberalët ballkanik për non-pejperin: Kriza e kovidit në rajon dhe BE tokë pjellore për ide të rrezikshme nacionaliste për rishikim të kufijve

R Zh

Carovska: Me ligjin e ri për tekstet shkollore arrijmë në vendet me arsim cilësor

R Zh

IRI: Antisemitizmi ka potencial të rritet në vend dhe rajon

R Zh

Kuvendi i Maqedonisë nesër mban seancën e 32-të

R Zh

Ministria e Kulturës: Shfrytëzuesit e projekteve nga Konkurset vjetore për vitin 2021 duhet të hapin llogari të veçantë të transaksionit

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...