Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot

Zhurnal Ads

Shkup, 20 tetor, zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë stabil, me diell por me mëngjese të ftohta. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi verior.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -2 deri 8 gradë celicus, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 12 deri 22 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë stabil, me diell dhe vranësira të pakta. Temperaturat e mëngjesit do të jenë të ulëta, ndërsa ato ditore do të rriten.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Sela: Lufta e UÇK-së ka qenë e drejtë për liri dhe mëvetësi

T E

Autostrada Kërçovë-Ohër assesi të përfundojë! Autoritetet thonë se është prioritet, por me vite gjendja nuk ndryshon

T E

Rexhepi: Stop praktikës së largimit nga puna të të punësuarve në Ministrinë e Kulturës

R ZH

Zv. Ministri Nazim Bushi: Fal SHBA-ve po bëhet modernizimi i kapaciteteve brenda MPB-së

Z H

Kryetari i Alternativa-s, Afrim Gashi u takua me kryeparlamentarin Turk, Mustafa Shentop

Z H

Nikollovski: Qeveria e re i hap luftë krimit dhe korrupsionit

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...