Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 28 shtator, zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut. Do të fryjë një erë e fortë nga pjesa jugperëndimore e vendit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri më 14 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 18 deri më 26 gradë celsius.

Edhe nesër moti do të jetë me vranësira dhe reshje lokale të shiut.

Postime të ngjashme

Ambasadori i BE-së: Heqja e liberalizimit të vizave nuk diskutohet

R Zh

Regjistrohen 364 raste me Kovid-19 prej 2.379 testimeve, 24 të vdekur, 689 të shëruar

R Zh

Kuvendi i miratoi ligjet nga pakoja e pestë të masave ekonomike

R Zh

Mariçiq kritikon opozitën: Vetëm te ne nuk mund të zbatohet votimi online

R Zh

Qyteti i Shkupit: VMRO-DPMNE fabrikon afera joekzistuese

R Zh

E vrisja mendjen, pse po flitet: “Vaj-vatani e mjerë mileti, në çfarë derexhe erdhi Ali Ahmeti”!

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...