Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 8 janar – Zhurnal.mk – Me reshje të shiut dhe i ftohtë. Kështu pritet të jetë moti sot në Maqedoni, informon Zhurnal.

Temperaturat pritet të lëvizin nga 3 deri më 12 gradë, ndërsa gjatë orëve të mbrëmjes në vendet maore pritet të ketë dhe borë.

Edhe gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë i ngjashëm me shi dhe borë.//Zhurnal.mk

Postime të ngjashme

Xhaferi pret zgjidhje në lidhje me mosardhjen e deputetëve nga shumica qeverisëse në seanca

D J

Shtëpia botuese “Shkupi” kërkon nga Ministria e Kulturës të pranohet programi i tyre aplikues për projektet botuese

Bexhet Musliu

A e di qeveria verdiktin gjyqësor për Mijallkovin?!

D J

Mariçiç: I kënaqur dhe krenar për epilogun pozitiv në rastin me Mijallkovin

D J

QYTETARËT E MAQEDONISË/SHBA, Rusia dhe Kina superfuqitë e dekadës së ardhshme

D J

Lidhja mes krimit dhe elitave politike solli të ashtuquajturën “arratisje” të Mijallkovit

D J

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...