Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 8 shkurt – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me shi dhe me erë.

Gjatë ditës temperaturat do të lëvizin nga 4 deri në 14 gradë Celsius.

Lagështia e ajrit do të jetë e lartë ndërsa era do të fryej me pak shpejtësi.

Edhe gjatë javës moti do të jetë i ndryshueshëm ku dita më e ngrohtë do të jetë dita e mërkurë kurse më e ftohtë do të jetë dita e dielë.

Postime të ngjashme

Qeveria emëroi Agim Murtezanin drejtor për Punë Hidrometeorologjike

D V

Zaev: Nesër mblidhet Qeveria për gjendjen e krizës

D V

Kërkohet shpallje e gjendjes së krizës për shkak të zjarreve në Maqedoni

D V

Qeveria e RMV-së ndan nga 10.000 denarë për personat të cilët kanë marrë pjesë në shuarjen e zjarreve

D V

Shilegov: Tre ekipe të zjarrfikësve dhe tre vetura janë nisur drejt Pehçevës dhe Dellçevës

D V

Në Tabanoc dhe Bllacë pritet deri 30 minuta për hyrje dhe dalje në Maqedoni

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...