Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm me vranësira, ndërsa orëve të pasdites pritet të ketë reshje të shiut me erë të përforcuar.

Temperatura ditore do të lëvizë mes 18 deri 30 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ndryshueshëm me vranësira, ndërsa pasdite pritet të ketë reshje të shiut. Temperatura maksimale do të arrijë deri në 28 gradë celsius.

Postime të ngjashme

Deri në tre orë pritje në kufirin Serbi-Maqedoni! Mërgimtarët ankohen: Kjo është e tepërt

D V

Këto vendime solli kryesia qendrore e ASH-së

D V

Bexheti në mbështetje të vlerave kulturore e artistike

D V

Mersel Bilalli: Në duart e Besës është “çelësi i qeverisë”

D V

Ohri mbeti në listën e UNESCO-s, do të jetë nën mbikëqyrje të rreptë

D V

U harxhuan miliona, por shatërvanët në qendër të Shkupit nuk punojnë!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...