Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 3 korrik – Moti sot do të jetë i ndryshueshëm dhe i freskët, në disa pjesë të vendit do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

 

Temperaturat maksimale do të lëvizin prej 24 deri në 33 gradë celsius.

Nga nesër pason mot i qëndrueshëm. Do të ketë edhe rritje të temperaturave.

Related posts

Ilire Dauti shefe e shtabit zgjedhor të ASH-AAA në komunën e Zhelinës

Redaksia

Pavleski: Kompanitë vendore të marrin pjesë në garën për “Go Global”, aplikimi është pa pagesë

Z H

Rindërtimi i rrugës lokale Tetovë – f.Sellcë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More