Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 23 gusht – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë erë e lehtë nga drejtimi jugor.

 

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 10 deri 20 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 30 deri 36 gradë celcius.

Nesër moti pritet të jetë me diell dhe stabil, ndërsa të mërkurën dhe të enjten paralajmërohen reshje të shiut.

Related posts

Lëvizja Besa dhe BDI / Deklarata e Zaevit për komunën e Tetovës, frikë ose tentim për rritje të pazarit parazgjedhor

R Zh

Për dalje nga shteti në VK Tabanoc pritet rreth 45 deri 60 minuta

D V

Ziadin Sela mbledh këshilltarët dhe deputetët e Tetovës, shqyrton hapat e mëtejme

N E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More