Agjencia Zhurnal.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 19 prill – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale, ndërsa pasdite në pjesën jugore të vendit do të ketë kushte për reshje të shiut.

Në vend do të fryjë një erë e fortë jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej dy deri më gjashtë gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 18 deri më 25 gradë celsius.

Nga dita e hënë pritet ulja e temperaturave dhe me kushte për reshje të shiut.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...