Agjencia Zhurnal.mk

Xhaferi nga Gostivari: Komandant Ahmeti, në njësinë zgjedhore V janë bërë tok nga i vogli e deri tek i moshuari rreth idesë tuaj për Kryeministër Shqiptar

Gostivar, 8 korrik, Zhurnal.mk – Para qytetarëve të komunës së Gostivarit në tubimin e mbajtur sonte nga BDI ka folur kryeparlamentari në detyrë Talat Xhaferi njëherit bartës liste në zonën e V zgjedhore. Ai ka kërkuar mbështetjen për idenë dhe konceptin e Ali Ahmetit. “Shfrytëzoj rastin që në emër të Read more…

Izet Mexhiti nga Kondova: Edhe Gruevski në 2016-tën, po edhe Zaevi tani, më tepër merren me BDI dhe Ahmetin, se sa me programin e tyre

Shkup, 8 korrik, Zhurnal.mk – Bartësi i listës së BDI-së në zonën e I-rë zgjedhore Izet Mexhiti sot ka pasur takim me banorët e Kondovës ku nga afër ka prezantuar platformën e BDI-së dhe ka folur për konceptin dhe idenë e kryeministrit shqiptarë, raporton Zhurnal.mk. “Mendoj se kemi bërë përvojë Read more…

error: Content is protected !!