Maqedoni

Moti sot

Zhurnal Ads

Shkup, 1 tetor, zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me vranësira të pakta, ndërsa në pjesën perëndimore të vendit do të ketë periudha me diell dhe kushte për reshje të shiut. Gjithashtu do të fryjë erë mesatare nga drejtimi perëndimor.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 7 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 18 deri 26 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm, me kushte për reshje të shiut dhe periudha me diell.

Postime të ngjashme

Takim i parë Osmani – Varheji sot, tema kryesore është fillimi i negociatave me BE-në

Z H

Falsifikoi testin për covid, arrestohet shtetasi i Maqedonisë në Elez Han

Z H

Policia e Tetovës në takim me pronarët e objekteve hotelerike, kërkon zbatimin e masave për parandalimin e Covid-19

XH,I
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...