Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot

Shkup, 10 tetor, zhurnal.mk – Moti sot do jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim të veriperëndimit.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 4 deri më 12 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 19 deri më 25 gradë celsius.

Për ditën e diel moti do të jetë me me diell dhe vranësira. Të hënën dhe të martën do të ketë kushte për reshje të shiut.

Postime të ngjashme

Presidenti Pendarovski dekreton Ligjet nga Pakoja e pestë e masave ekonomike

R Zh

Ambasadori i BE-së: Heqja e liberalizimit të vizave nuk diskutohet

R Zh

Regjistrohen 364 raste me Kovid-19 prej 2.379 testimeve, 24 të vdekur, 689 të shëruar

R Zh

Kuvendi i miratoi ligjet nga pakoja e pestë të masave ekonomike

R Zh

Mariçiq kritikon opozitën: Vetëm te ne nuk mund të zbatohet votimi online

R Zh

Qyteti i Shkupit: VMRO-DPMNE fabrikon afera joekzistuese

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...