Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Zhurnal Ads

Shkup, 22 tetor, zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe stabil. Në disa lugina do të ketë mjegulla, si dhe do të fryjë erë mesatare.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej -3 deri 6 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 17 deri 25 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme moti pritet të jetë me diell dhe stabil. Meteorologët të dielën parashikojnë reshje lokale të shiut.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Sakrifica e karrierës politike të Zaevit, zgjidhja e kontestit me Bullgarinë mund të ketë tarifë të lartë

T E

Ndihmë financiare prej 20 deri në 30 mijë denarë për personelin shëndetësorë në Armatë

E.E.

Paga në sektorin privat, më e ulët se ajo mesatare

D J

Padi penale për kompanitë që keqpërdorën ndihmat e Qeverisë për përballimin e Covid-19

T E

Në hekurudhën Gjevgjeli-Shkup në Veles, janë gjetur 22 emigrantë

E.E.

Bërns: Me inaugurimin e nesërm vazhdon demokracia amerikane

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...