Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 20 qershor – Moti sot paradite do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare. Rreth mesditës dhe pasdites, do të ketë dukuri të jostabilitetit me reshje të rrëmbyeshme dhe erë të përforcuar.

Temperatura minimale do të jetë në interval prej 11 deri në 20 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrijë prej 25 deri në 34 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, temperatura minimale do të ulet në 17 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij në 31 gradë celsius.

Postime të ngjashme

Kasami merr përkrahjen e kreut të organizatës më të madhe botërore të pushtetit lokal?!

D V

Nesër në mesditë vazhdon debate i përgjithshëm kuvendor për ribalancin Buxhetit

D V

Fasadat barok dhe “Shkupi 2014” e defokuson debatin për ribalancin e Buxhetit

D V

Qeveria ka debatuar për reformat për autonomi më të madhe financiare të komunave

D V

Urime për medaljen e argjendtë të taekvondistit Dejan Georgievski

D V

Pa ujë nesër një pjesë e konsumatorëve në Çair

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...