Moti për ditët në vijim në Maqedoni

Shkup, 14 korrik  – Deri të premten moti do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, ndërsa nga fundjava paralajmërohet ndryshim i motit me shi të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të përforcuar, informojnë nga DPHM.

 

Të premten kah fundi i ditës do të ketë kushte për reshje lokale të shiut, ndërsa gjatë fundjavës dhe në fillim të javës së ardhshme do të ketë mot të paqëndrueshëm

Nga dita e premte do të ketë rënie të temperaturave.

Related posts

Arrestohet një tetovar i dënuar me burg për mosrespektim të protokolleve

N E

Sugareski tërhiqet nga Dogana dhe hyn në garë në LSDM për të qenë kandidat për kryetar të Prilepit

D V

Mot me diell me temperatura deri 39 gradë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com