Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti sot

Shkup, 15 shkurt – Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe vranësira mesatare por shumë i ftohtë. Temperatura minimale do të jetë në interval prej -16 deri në -6 gradë, derisa ajo maksimale prej -5 deri në 0 gradë.

Në Shkup do të mbaj mot i ngjashëm me diell dhe vranësira të vogla. Temperatura minimale do të ulet në -12 gradë, derisa ajo maksimale do të arrij deri në 0 gradë Celsiusë. (Zhurnal.mk)

Postime të ngjashme

Katica Janeva dërgohet në burg

D V

Përfundoi debati në ditën e dytë për ribalancin e Buxhetit

D V

Milloshoski: Kemi komunikim me ASH-AAA për çështjen e koalicionit parazgjedhor

D V

Taseva: Sektori publik mbushet me kuadro në prag të zgjedhjeve lokale

D V

Shahpaska: Me masën ligjore “E diela – ditë e pushimit javor” e realizojmë kërkesën e punëtorëve

D V

KRSKRR-ja me thirrje: Vozit me përgjegjësi – Vozit i çlodhur!

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...