Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot

Shkup, 24 janar – Moti sot paradite do të jetë i ndryshueshëm me vranësira. Ndërsa gjatë pasdites, nga pjesa perëndimore e vendit pritet të ketë reshje të shiut dhe në pjesët malore reshje të borës.

Gjatë orëve të mbrëmjes reshjet do të zgjerohen gjithkund dhe do të intensifikohen, posaçërisht në pjesën perëmdiore

Temperatura minimale do të jetë në intervalin nga dy deri tetë gradë celsisus, ndërsa temperatura maksimale do të jetë nga shtatë deri 14 gradë celsius.

Postime të ngjashme

Shërbime të reja në sportelet e SHA “Posta e Maqedonisë së Veriut”

Z H

Hoxha në inspektim të njësisë së re rajonale të MBPEU-së në Aerodrom të Shkupit

Z H

Aksion i madh antidrogë, janë arrestuar 12 persona, mes tyre dhe një polic

Z H

Konfirmohen ndryshimet në Kodin Penal, vendoset një vepër e re penale

Z H

Do të formohet NP për menaxhim dhe mbrojtje të Parkut Nacional Mali Sharr

Z H

Azeski: Ballkani të hapet, historia të mbyllet, biznesi të bashkohet

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...