Agjencia Zhurnal.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 27 shtator – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësirë dhe me reshje lokale të shiut. Në vend do të fryjë një erë e fortë jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 11 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizini prej 14 deri më 25 gradë celsius.

Në Shkup temperaturat ditore do të lëvizin prej 9 deri më 22 gradë celsius

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...