Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 27 shtator – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me vranësirë dhe me reshje lokale të shiut. Në vend do të fryjë një erë e fortë jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 4 deri 11 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizini prej 14 deri më 25 gradë celsius.

Në Shkup temperaturat ditore do të lëvizin prej 9 deri më 22 gradë celsius

Postime të ngjashme

Ambasadori i BE-së: Heqja e liberalizimit të vizave nuk diskutohet

R Zh

Regjistrohen 364 raste me Kovid-19 prej 2.379 testimeve, 24 të vdekur, 689 të shëruar

R Zh

Kuvendi i miratoi ligjet nga pakoja e pestë të masave ekonomike

R Zh

Mariçiq kritikon opozitën: Vetëm te ne nuk mund të zbatohet votimi online

R Zh

Qyteti i Shkupit: VMRO-DPMNE fabrikon afera joekzistuese

R Zh

E vrisja mendjen, pse po flitet: “Vaj-vatani e mjerë mileti, në çfarë derexhe erdhi Ali Ahmeti”!

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...