Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Zhurnal Ads

Shkup, 4 tetor – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla mesatare. Do të fryjë erë mesatare në drejti jug-lindor.

Temperatura maksimale do të jetë prej 23 deri 28 gradë celsius.

Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me vranësira mesatare ku temperatura maksimale do të arrijë 27 gradë celsius.

Postime të ngjashme

VMRO-ja vazhdon protestat në mbrojte të identitetit maqedonas

T E

9 viktima dhe 143 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

XH,I

Anulohet gjykimi kundër vëllezërve Useini, njërit i’u përkeqësua gjendja, Topallovski ruan fëmijët në shtëpi

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...