Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 19 janar – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell, por i ftohtë. Në pjesën veriore të vendit do të ketë lagështi mesatare. Gjitashtu do të fryjë erë e përforcuar.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -14 deri -4 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 2 deri 8 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ftohtë. Në pjesët më të larta malore do të ketë reshje të borës dhe shiut.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Regjistrimi në Diasporë dukshëm më i ulët se sa ai para vendimit për shtyrje, kush i dëshpëroi!

R Zh

Mungesa e vaksinave ndërpret edhe fushatën e ndërgjegjësimit për vaksinim

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Sot 46 viktima dhe 687 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

R Zh

Qeveria demanton Milloshoskin: Zaevi dhe Spasovski nuk u kanë dhënë pasaporta pjesëtarëve të ISIS-it

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...