Agjencia Zhurnal.mk

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 9 janar – Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë i kthjellët dhe mjaftë i ftohtë, gjatë ditës me diell me erë të dobët veriperëndimore dhe me paraqitjen e mjegullës nëpër disa lugina.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej minus 11 deri në minus 2, ndërsa ajo e ditës prej tre deri në 111 gradë Celsius.

Në Shkup, moti në mëngjes do të jetë i kthjellët dhe me mjegull, gjatë ditës me diell. Temperatura e mëngjesit do të ulet deri në minus 7, ndërsa ajo e ditës do të arrijë deri në 6 gradë Celsius.

Edhe të premten moti do të jetë stabil me paraqitjen e mjegullës nëpër disa lugina. Gjatë fundjavës do të ketë paraqitje të rritjes së vranësirave, në disa vende më të ulëta me shi të dobët të kohëpaskohshëm, ndërsa në malet borë e dobët.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Z H

Lajmet e fundit

Loading...