Agjencia Zhurnal.mk

Parashikimi i motit

Shkup, 12 janar, Zhurnal.mk – Moti në vend do të jetë kryesisht më vranësira, në orët e mëngjesit me shi të përkohshëm që pritet të kalojë në borë të lehtë në pjesën jugperëndimore. Në male të reshurat do të kalojnë në borë të lehtë. Do të fryjë erë e lehtë deri në mesatare kryesisht nga veriu.

Temperatura e mëngjesit do të sillet prej minus 2 deri në 5 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 1 deri 7 gradë Celsius.

Në Shkup mot i ndryshueshëm, me vranësira dhe shi të përkohshëm. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit do të zbret deri në 2, ndërsa ajo gjatë ditës deri në 6 gradë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

R ZH

Lajmet e fundit

Loading...