Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Zhurnal Ads

Shkup, 29 tetor, zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Në lugina do të ketë mjegull, kurse në disa vende do të fryjë erë mesatare veriperëndimore.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 2 deri 8 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 17 deri 24 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë me diell dhe kushte për reshje lokale të shiut.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Shilegov: Plani i Detajuar Urbanistik është miratuar, as unë e as Bexheti nuk mund të vendosim për Treskën

T E

Zaev: Shpresojë që para të martës të gjejmë zgjidhje

E.E.

Ende pa filluar mirë me punë, ministrja e re fillon me spastrimin e shqiptarëve në Ministrinë e Kulturës

Z H

Numri i të infektuarve edhe më tej i lartë, të respektohen masat

Z H

LSDM: Mickoski i ofendon mjekët dhe e rëndon sistemin shëndetësor

E.E.

Po ulet numri i rasteve aktive me Kovid-19 në vend

Z H
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...