Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Shkup, 5 shkurt, Zhurnal.mk – Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Në orët e mëngjesit do të ketë mjegulla nëpër luginat e vendit.

Në vend do të fryjë një erë e lehtë jugperëndimore. Temperaturat minimale do të lëvizin prej -1 deri në 6 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri në 22 gradë celsius.

Postime të ngjashme

Bexheti: Kisha nderin të mirëpres Ambasadorin e BE-së në Shkup, Dejvid Gir

R Zh

Milikije Halimi i jep fund problemit disa dekadash të ujit, Haraçina me uji pa ndërprerje

D V

RMV/ Për herë të parë, sulmi ndaj mjekëve barazohet me sulmin ndaj personave zyrtarë

D V

Lëvizja Besa zgjedhë strukturat e saj në Novosellë të Bogovinës, lëvizja po ritet

D V

Mbeturinat dhe uji i pijshëm problem në komunën e Tearcës

D V

Bashkia e Shkupit të premten me spërkatje kundër mushkonjave

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...